Astrálny orgazmus? Len si ľahnúť.

Autor: Jan K. Myšľanov | 4.3.2008 o 17:40 | Karma článku: 12,42 | Prečítané:  5672x

(upozornenie: doma to neskúšajte) Vystával som pri okne, čakal na poštára, kedy už ten zázrak z teleshopingu prinesie, a rozmýšľal, ako to s tými pipkami môj spolubývajúci robí. Zažil som hocičo, ale tie kozmické orgazmy, sprevádzané výkrikmi, boli schopné aj o tretej v noci zobudiť polovicu štvrte. Poklepal som na tenkú stenu oddeľujúcu naše izby. Toto mystérium bolo načase odhaliť.

Poštár zazvonil, podal mi neidentifikovateľnú krabicu, a podivne na mňa čumel.
Pomaly vycúval až keď som mu druhý krát poďakoval a začal zatvárať dvere.
O jeho presvedčení, že vnútri je nejaká nafukovacia sexbomba s piatimi otvormi, som ani nepochyboval. Zrejme ich roznášal denne. Asi si myslel, že ten balík rozbalím pred ním, a jeho istotu potvrdím.

Bola to investícia. Nikdy predtým som si z teleshopingu nič nekúpil, ale bolesti chrbtice sú kurevsky nepríjemná vec. Zainvestoval som.
Anatomická elektro-poduška pod chrbát, malý regulátor s káblom, a záručný list.
Poštár ešte ani nestihol zavrieť vchodové dvere, a ja som už zúrivo točil ovládačom. Bzučanie sa zvyšovalo a znižovalo, výrobok sa jemne rozkmital až triasol, a mne bolo jasné, že ten prúd vnútri bol pripravený dať dokopy hocijakú chrbticu v okolí.
Len si ľahnúť!

Výsledok som mal odpozorovať až po niekoľkých týždňoch, ale zato som už po pár dňoch odpozoroval, že výkriky kozmických orgazmov, sa z izby môjho spolubývajúceho ozývali podivne hlasnejšie. Záhadou bolo aj to, prečo bola ráno moja elekro-poduška v inom kúte obyvačky, ako som ju ukladal ja.

Záhadu som sa rozhodol riešiť bezodkladne.
Nainštalovať mu v izbe kvalitnú web kameru medzi dva vyschnuté kaktusy, a popod koberce potiahnúť kábel až k laptopu v moje izbe, bola hračka.
Kamufláž bola taká precízna, že by to lepšie neurobili ani agenti v časoch studenej vojny. Už bolo treba len čakať.

Nečakal som dlho. Vyskočil som na klopkanie vysokých čižiem, ktoré okolo druhej v noci vošli do vedľajšej izby. Rýchlo som skočil po laptope, a zapol nahrávanie.

Krátke zahrievacie kolo nebolo ničím výnimočné. Zaujali len spomínané čižmy na holých nohách, ktoré si dotyčná rozhodla nechať obuté.
Ku koncu predohry môj dohola vyzlečený spolubývajúci z ničoho nič vypálil z izby, a víťazoslávne sa vrátil s elektro-poduškou v ruke.
Dáma ho pozorovala s podobným úžasom ako aj ja. Elekto-podušku hodil na koberec, kábel pichol do zástrčky a potenciu vytočil ju na maximum. Pohodlne si na elektro-podušku ľahol, žmurkol na vystrašenú partnerku, a spod postele vytiahol malú plechovú krabičku.
Plastikovou kartou z nej znalecky odobral trochu kokaínu, ktorý si vysypal na koniec penisu, a dal svojej pozorovateľke najavo, že je pripravený.

Hlasitý bzukot výrobku z teleshopingu bolo počuť až ku mne do izby, malá kôpka kokaínu na konci ftáka sa belela na obrazovke, a spokojná partnerka na ňom okamžite začala s pôžitokom nadskakovať.
Orgazmus ktorý o niekoľko minút následoval by som nenazval kozmický, ale rovno astrálny. Vyšší level.
*

S videom som sa pohral hneď na druhý deň. Vystrihal som dlhé pasáže z predohry, výslednému orgazmu som dal maximálnu dynamiku tým, že som ho rozstrihal na malé kúsky, poprehadzoval a viackrát skopíroval. Po pridaní podmazu, inštrumentálnej hudby zo sedemdesiatých rokov, už naozaj išlo o umelecké dielo.

Teraz kráčam hore Šancovou ulicou, smerom k tomu veľkému sex-shopu, nad ktorým som pred pár dňami uvidel ten nadpis: „VYKUPUJEME DOMÁCE PORNO VIDEO“.
Ešte neviem koľko dostanem, ale keď uvážim, že kolega má tieto dámske návštevy priemerne tak tri krát do týždňa, mohol by z toho byť aj celkom zaujimavý biznis.

súvisiaci článok: Jednoruký bubeník


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Stovkám ľudí nedali výplaty, konatelia agentúry sú vo väzbe

Stovkám ľudí - Srbom, Ukrajincom aj Slovákom z okolia Trnavy – nevyplatili zárobok.

Dobré ráno

Dobré ráno: Fico sa chce vrátiť, preto útočí na médiá

Predseda Smeru chce opäť sprísniť tlačový zákon.

Komentár Zuzany Kepplovej

Marrákeš nekončí, Marrákeš trvá

Na nevyplatených Srboch by nám malo záležať.


Už ste čítali?