Astrálny orgazmus? Len si ľahnúť.

Autor: Jan K. Myšľanov | 4.3.2008 o 17:40 | Karma článku: 12,42 | Prečítané:  5749x

(upozornenie: doma to neskúšajte) Vystával som pri okne, čakal na poštára, kedy už ten zázrak z teleshopingu prinesie, a rozmýšľal, ako to s tými pipkami môj spolubývajúci robí. Zažil som hocičo, ale tie kozmické orgazmy, sprevádzané výkrikmi, boli schopné aj o tretej v noci zobudiť polovicu štvrte. Poklepal som na tenkú stenu oddeľujúcu naše izby. Toto mystérium bolo načase odhaliť.

Poštár zazvonil, podal mi neidentifikovateľnú krabicu, a podivne na mňa čumel.
Pomaly vycúval až keď som mu druhý krát poďakoval a začal zatvárať dvere.
O jeho presvedčení, že vnútri je nejaká nafukovacia sexbomba s piatimi otvormi, som ani nepochyboval. Zrejme ich roznášal denne. Asi si myslel, že ten balík rozbalím pred ním, a jeho istotu potvrdím.

Bola to investícia. Nikdy predtým som si z teleshopingu nič nekúpil, ale bolesti chrbtice sú kurevsky nepríjemná vec. Zainvestoval som.
Anatomická elektro-poduška pod chrbát, malý regulátor s káblom, a záručný list.
Poštár ešte ani nestihol zavrieť vchodové dvere, a ja som už zúrivo točil ovládačom. Bzučanie sa zvyšovalo a znižovalo, výrobok sa jemne rozkmital až triasol, a mne bolo jasné, že ten prúd vnútri bol pripravený dať dokopy hocijakú chrbticu v okolí.
Len si ľahnúť!

Výsledok som mal odpozorovať až po niekoľkých týždňoch, ale zato som už po pár dňoch odpozoroval, že výkriky kozmických orgazmov, sa z izby môjho spolubývajúceho ozývali podivne hlasnejšie. Záhadou bolo aj to, prečo bola ráno moja elekro-poduška v inom kúte obyvačky, ako som ju ukladal ja.

Záhadu som sa rozhodol riešiť bezodkladne.
Nainštalovať mu v izbe kvalitnú web kameru medzi dva vyschnuté kaktusy, a popod koberce potiahnúť kábel až k laptopu v moje izbe, bola hračka.
Kamufláž bola taká precízna, že by to lepšie neurobili ani agenti v časoch studenej vojny. Už bolo treba len čakať.

Nečakal som dlho. Vyskočil som na klopkanie vysokých čižiem, ktoré okolo druhej v noci vošli do vedľajšej izby. Rýchlo som skočil po laptope, a zapol nahrávanie.

Krátke zahrievacie kolo nebolo ničím výnimočné. Zaujali len spomínané čižmy na holých nohách, ktoré si dotyčná rozhodla nechať obuté.
Ku koncu predohry môj dohola vyzlečený spolubývajúci z ničoho nič vypálil z izby, a víťazoslávne sa vrátil s elektro-poduškou v ruke.
Dáma ho pozorovala s podobným úžasom ako aj ja. Elekto-podušku hodil na koberec, kábel pichol do zástrčky a potenciu vytočil ju na maximum. Pohodlne si na elektro-podušku ľahol, žmurkol na vystrašenú partnerku, a spod postele vytiahol malú plechovú krabičku.
Plastikovou kartou z nej znalecky odobral trochu kokaínu, ktorý si vysypal na koniec penisu, a dal svojej pozorovateľke najavo, že je pripravený.

Hlasitý bzukot výrobku z teleshopingu bolo počuť až ku mne do izby, malá kôpka kokaínu na konci ftáka sa belela na obrazovke, a spokojná partnerka na ňom okamžite začala s pôžitokom nadskakovať.
Orgazmus ktorý o niekoľko minút následoval by som nenazval kozmický, ale rovno astrálny. Vyšší level.
*

S videom som sa pohral hneď na druhý deň. Vystrihal som dlhé pasáže z predohry, výslednému orgazmu som dal maximálnu dynamiku tým, že som ho rozstrihal na malé kúsky, poprehadzoval a viackrát skopíroval. Po pridaní podmazu, inštrumentálnej hudby zo sedemdesiatých rokov, už naozaj išlo o umelecké dielo.

Teraz kráčam hore Šancovou ulicou, smerom k tomu veľkému sex-shopu, nad ktorým som pred pár dňami uvidel ten nadpis: „VYKUPUJEME DOMÁCE PORNO VIDEO“.
Ešte neviem koľko dostanem, ale keď uvážim, že kolega má tieto dámske návštevy priemerne tak tri krát do týždňa, mohol by z toho byť aj celkom zaujimavý biznis.

súvisiaci článok: Jednoruký bubeník


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Prešov bude po výbuchu plynu hľadať odpovede, panelák prezrie statik

Výbuch neprežilo najmenej päť ľudí, ich počet sa pravdepodobne zvýši.


Už ste čítali?